شاید این جمعه بیاید ! شاید !

به امید آنکه روز به روز خود را برای ظهور آماده تر کنیم

شاید این جمعه بیاید ! شاید !

به امید آنکه روز به روز خود را برای ظهور آماده تر کنیم

شاید این جمعه بیاید ! شاید !

کاش بتوانیم نوکریِ نوکران تو را بکنیم....

______________________________________________
**********************************************

دوستان عزیز!!!
برای دستیابی سریع و آسان به مطالب مورد نظرتان میتوانید از بخش کلمات کلیدی استفاده کنید

دنبال کنندگان ۵ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

حديث تصادفي

۱۰ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

عنوان: منتظر یعنی
حجم: 116 کیلوبایت
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ شهریور ۹۶ ، ۱۸:۱۵

تکذیبه استاد رائفی پور در خصوص انتشار فایل تصویری تایید فتنه صرخی توسط خاخام یهودی

🔹 سلام چند وقت پیش پیرامون کلیپی که در آن یک خاخام یهودی درباره فتنه های صهیونیست ها در کشورهای اسلامی صحبت میکرد با شما صحبت کردیم، که شما تکذیب فرمودید، جریان از چه قرار بود؟

🔸 ماه رمضان گذشته بود حجة الاسلام مهدی طائب با بنده تماس گرفتند و گفتند چند وقتی است کلیپی از یک خاخام یهودی در فضای مجازی پخش شده که در آن، او اعتراف می کند که در کشورهای اسلامی جوانان را درگیر فوتبال و فیس بوک کرده اند و حتی "الصرخی" را در عراق آنها  سر کار آورده اند و ایشان فرمودند که در یکی از سخنرانی هایشان به این مسئله اشاره کرده اند، و برای اطمینان با وجود اینکه خیلی از سایت ها به آن اشاره کرده بودند خواستار بررسی بنده شدند.

🔺 موضوع از دو جهت برای بنده جالب بود، یکی اینکه در سخنرانی "یمانی دروغین" فتنه "الصرخی" را در عراق پیش بینی کرده بودم و دیگر اینکه به هر حال ما در موسسه مان بر روی صهیونیزم کار می کنیم لذا بنده هم در اینترنت جستجو کردم و در سایت های زیادی که برخی از آنها معتبر هم بودند با آن مواجه شدم.

☑️ کلیپ، زیر نویس عربی شده صحبت های خاخام "اسحاق آمنون" بود که بنده او را می شناختم. که یک بار دیگر آن زیر نویس عربی را دوباره زیر نویس فارسی کرده بودند.

📝 ترجمه فارسی با ترجمه عربی کاملا منطبق بود، اما از آنجایی که بنده اندکی عبری میدانم متوجه شدم که بین صحبت های عبری اسحاق آمنون که به لهجه سفارادی است و ترجمه و زیر نویس عربی اصلا هم خوانی وجود ندارد و از آنجا که زیر نویس فارسی هم بر مبنای زیر نویس عربی بود طبعا آن هم نباید صحت داشته باشد.

❄️ برای اطمینان بیشتر از یکی از دوستانم که به زبان عبری تسلط دارد خواستم این کلیپ را ببیند که ایشان هم نظر بنده را تایید فرمودند که ترجمه عربی کاملا با صحبت های عبری در تضاد و در واقع بی ربط است.

🔅 بنده هم ضمن اینکه به حاج آقای طائب اطلاع دادم بلا فاصله با مصاحبه با سایت "مصاف" این کلیپ را تکذیب کردم تا بیشتر از این پخش نشود.

🔘 در واقع یکی از برنامه های همیشگی صهیونیست ها این است که یک خبر دروغ درباره خودشان پخش می کنند و بعد از اینکه خوب بر آن دامن زده شد، با آن بازی تبلیغاتی میکنند.

🔊 بنده درخواستم این است که خبرگزاری های ما هنگام انعکاس چنین اخباری تا حد ممکن آن را بررسی کنند چون آنها به عنوان منبع خبری مردم هستند و مردم با اعتماد به آنها نقل خبر میکنند، یعنی اینکه مردم نه توانایی بررسی کردن اخبار را دارند نه فرصت این کار را و کمتر کسی هم پیدا می شود که مانند حاج آقای طائب پیگیر مسئله بشود.

📖 آنها با این کار قصد دارند مردم را به جایی برسانند که فکر کنند تمام نسبت هایی که به صهیونیست ها داده می شود دروغ است و اغلب تهمت است.

🖌 پس باید در این عرصه هوشیار بود تا بازی نخوریم، من از عزیزان درخواست میکنم سخنرانی "باید ها و نباید های کار در عرصه دشمن شناسی" را حتما گوش کنند.

🔸 و جا دارد از برادرم حاج آقای طائب هم که با پیگیری شان باعث آشکار شدن این ماجرا شدند تشکر کنم

✅ واحد مهدویت موسسه مصاف
@
Mahdaviat

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ شهریور ۹۶ ، ۱۸:۰۳

دریافت
حجم: 1.71 مگابایتآگاه باشید ! او  تمامی طوایف و قبایل شرک را در هم خواهد کوبیدو نابود خواهد ساخت.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۵:۱۵

دریافت عکس
حجم: 138 کیلوبایت

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۵:۱۲

دریافت عکس
حجم: 2.26 مگابایت


آگاه باشید ! او برگزیده خدا و منتخب اوست.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۵:۰۵

⁉️ آیا راهی برای آزمایش افرادیکه ادعای رابطه با امام زمان دارند وجود دارد؟

🖌 اگر فرد یا افرادی مشاهده نمودید که حتی یکی ازویژگیهای زیر را داشتند، قطعا آنها دروغ می گویند:
۱-ادعای ارتباطِ اختیاری با حضرت داشته باشند.  ۲-ادعای نیابت خاص از حضرت را داشته باشند.  ۳-مردم را به مسائلی دعوت نمایند که خلاف قرآن و سنت اهل بیت میباشد، که حتما برای تشخیص این مساله از کارشناسان دینی کمک بگیرید.  ۴-قصد اخّاذی و باج گیری داشته باشند.
 
🔹 در تکمیلِ پاسخ، توجه شما را به این جریان جلب می نماییم:
🔸 یکی از مدعیان ارتباط با امام زمان، در زمان امام خمینی، با یکی از مسئولان بلندپایه ایران تماس گرفته، میگوید: پیغامی از حضرت برای امام دارم که باید حضوری به ایشان عرض کنم. گویا آن مسئول هم باور کرده که راست میگوید، جریان را به اطلاع امام خمینی رساند. امام در پاسخ فرمودند: به او بگویید من کور باطن هستم (بی دلیل چیزی را نمیپذیرم) اگر با حضرت ارتباط دارد، ابتدا پاسخ این سوالها را بدهد، بعد پیغام ایشان را بگوید: ۱- من یک چیزی را دوست دارم، آن چیست؟ ۲- چیزی را گم کرده ام، آن کجاست؟ ۳- ربط حادث به قدیم چیست؟

🔺 اما مدّعی به جای اینکه پاسخ سوالات امام را بدهد، نامه ای سراسر اهانت نوشت که چرا ایشان از واسطه امام زمان برای اثبات ادعایشان دلیل خواسته اند! امام(ره) هم نامه را میفرستند که در جلسه ی سران قوا خوانده شود. (تا مدعیان دروغین رسوا گردند)
📚 پرسشها و پاسخهای دانشجویی، ش۲۸، ص۱۰۱

#پرسش_و_پاسخ_مهدوی ۸

✅ کانال "مهدیاران"
Telegram.me/joinchat/ESW1Az_J7HTsdzr4CymTtw

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۵۳

دانلودتصویر


آگاه باشید که تمامی دژها را فتح نموده و ویران خواهد ساخت.


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۴۶

⭕️ برهان «امکان اشرف» در اثبات وجود امام

🔹 #مقدمه۱: بی‌شک، انسانی که همه کمالات و خوبیها را دارد، وجودش شریف‌تر از انسان‌های دیگر است که تنها برخی از آن کمالات را دارند. #مقدمه۲: هرگاه شئ ممکنی تحقق یابد که کمالاتش کمتر باشد از شئ ممکن دیگر، آن ممکنِ شریف‌تر باید قبل از او موجود باشد.

🔸 #نتیجه : از مشاهده انبوه انسانهایی که تنها برخی از کمالات را دارند، به اصل وجود امام [که همه کمالات را دارد و شریف‌تر است] پی می‌بریم.

🔺 سهروردی میگوید: «هرگاه ممکن اخس (انسان ضعیف‌) به وجود آمد، مستلزم آن است که ممکن اشرف (امام معصوم) وجود داشته باشد».

🖌 ارسطو: «باید نسبت به عالم بالا، باور داشت؛ به موجوداتی که با کرامت‌تر و با شرافت‌تر هستند».

📚  دلایل عقلی و نقلی امامت ومهدویت، ص۴۲-۴۵

#دلایل_عقلی_امامت_و_مهدویت ۸

✅ کانال "مهدیاران"
Telegram.me/joinchat/ESW1Az_J7HTsdzr4CymTtw

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۳۵

دانلود تصویرآگاه باشید! او ولی خدا در زمین است و داور دادور در میان آفریده های اوست، و امین خدای متعال در پیدا و پنهان اوست.


عدالت

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۲۶
بسم الله الرحمن الرحیم


سخنان استاد علی اکبر رائفی پور

اخلاق امام زمانی


              دانلود فایل صوتی با حجم 5 MB

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۰۶

هدايت به بالاي